Firmamız sayaç okuma sektöründe, Türkiye genelinde ilk ve lider olmakla beraber, 1991 yılından günümüze kadar farklı illerde çözümler üreterek başarıyı yakalamıştır.

Kaliteli hizmet anlayışını birinci öncelik olarak kabul etmiştir. Hizmet vermiş olduğu yerel yönetimlere yapmış olduğu katkılarla ciddi faydalar sağlamıştır. Kayıp kaçak kontrolleri, sayaç açma-kapama, şebeke arıza ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde kaliteden ödün vermeden devam ettirmektedir.

İstanbul ilimizde İSKİ, firmamızdan almış olduğu hizmetlerle kayıp-kaçak su kullanım oranını %70’lerden %20’lere indirmiştir. Ayrıca devraldığı abone sayısını deneyimli ve disiplinli kadrosu ile %40 arttırmıştır.

İGDAŞ endeks okuma ve UGETAM projelerinde verimliliği arttırma çalışmaları gayet başarılı olmuş, dünyanın sayılı metropollerinden İstanbul ilimiz için değerli katkılar sağlamış bulunmaktayız.

TEDAŞ elektrik sayaç okuma hizmetleri alanında firmamız kendini ispatlamış, sektörde hak ettiği yerini her zaman korumuştur.

Sistemli Dağıtım Hizmetleri, AR-GE çalışmaları ile Türkiye genelinde ilk online sayaç okuma sürecini başlatmıştır. Endeks okuma alanında uzman yazılım kadromuz, geliştirmiş olduğu program ile yurt genelinde online okuma işlemini yaygın hale getirmiştir.

Donanım olarak yıllardır dar bir alan içinde kalan sektörde, kaliteli, hızlı ve hafif cihazlar ile çalışma prensibini başlatmış ve bu alanda tartışılmaz öncü bir firma olduğumuz görülmüştür.

Ayrıca dünya genelinde cihaz desteği sağlayan firmalar ile toplantılar yapılarak, tedarikçi firmaların bu alanda eksiklikleri olduğu iletilmiştir. Bu açığın endüstriyel cihazlarla kapatılması yönünde marka değeri olan firmalar ile çalışmalarımız devam etmekle birlikte son aşamalara gelinmiştir.

Güzel ülkemize, daima en iyi hizmeti vereceğimizin bilinciyle çalışıyoruz.