1995’te kurulan firmamız, Türkiye’nin çeşitli kentlerinde doğalgaz, su ve elektrik sayacı okuma; ilgili aboneliklerin dağıtım, faturalandırma, bakım ve açma-kapama hizmetlerini yürütmektedir. Sistemli Dağıtım, İstanbul (İSKİ, TEDAŞ, İGDAŞ) ve Ankara başta olmak üzere yurt genelinde vermiş olduğu hizmetler ile alanında öncü firma olmuştur.

Sistemli Dağıtım, İSKİ’den devraldığı abone sayısını deneyimli ve disiplinli kadrosu ile % 40 arttırmış, İstanbul’daki kaçak su kullanım oranını %70’lerden %20’lere indirmiştir.

Küresel ısınmayla beraber su kaynaklarının azalması sebebiyle sarfiyatların daha dikkatli olarak izlenebilirliği ve fatura edilmesi, kaçakların minimum seviyeye getirilmesi; yurdumuzda su hizmeti veren yerel yönetimler açısından son derece önem kazanmaktadır.

Firmamız, hizmet verdiği alanlarda AR-GE’ye de önem vermekte, mevcut çalışma prensiplerinin üstüne koyarak donanım ve yazılım desteğiyle Türkiye genelinde hizmet verdiği kurumlar tarafından takdir edilmektedir.

Sistemli Dağıtım; sayaç okum hizmetleri, park-bahçe peyzaj hizmetleri, ibadethane temizlik hizmetleri, destek hizmetleri ile birçok alanda başarılarıyla hizmet vermektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne süregelen 21 yıllık yolculuğumuzda bizleri yalnız bırakmayan değerli iş ortaklarımıza teşekkür eder, işbirliğimizin sürekliliğini temenni ederiz.

 

Belgelerimiz: